Od jakiegoś czasu drewno jest naprawdę w cenie. Ludzie zaczęli doceniać ten materiał, który jest niezwykle piękny i trwały, a rzeczy z niego wykonane zawsze prezentują się stylowo. Poza tym drewno jest też po prostu materiałem bezpiecznym, dlatego właśnie to z niego wykonuje się zabawki dla najmłodszych. Świetnym przykładem może być na przykład konik na biegunach, tablica manipulacyjna albo drewniane puzzle.

Drewniane konie na biegunach


Drewniane konie na biegunach to jedna z najpiękniejszych zabawek dla małego chłopca. Taki konik to zresztą również spełnienie marzeń wielu chłopczyków taki konik to zresztą również spełnienie marzeń wielu chłopczyków. Poza tym to rzecz, która może wręcz przetrwać pokolenia. Jeżeli koń na biegunach wykonany jest solidnie i z dobrego drewna, można przekazywać go kolejnym dzieciom w rodzinie. Konik na biegunach będzie zatem świetnym upominkiem z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Na pewno sprawi ogromną radość wielu dzieciom. 

Drewniane puzzle


Kolejny świetny pomysł na edukacyjne prezent dla najmłodszych, który jest wykonany z drewna to puzzle. Bajki drewniane puzzle można kupić już nawet dwulatkowi, a dla 3 lub 4 latka będzie to wręcz prezent wymarzony. Puzzle rozwijają umiejętność wyszukiwania kształtów i dopasowywania, wzmacniają koordynację wzrokowo-ruchową, a także poprawiają koncentrację uwagi i percepcję wzrokową. To zatem zabawka z misją edukacyjną.

Dodaj komentarz